Честитка поводом Дана града Добоја

27/06/2026

Предсједник Републике Српске Синиша Каран, поводом Дана града Добоја, упутио је честитку градоначелнику Борису Јеринићу и предсједнику Скупштине града Зорану Благојевићу.

„Поштовано руководство и драги грађани Добоја, упућујем вам најискреније честитке поводом 28. јуна – Дана града Добоја.

Добој се одувијек издвајао као мјесто снаге и упорности, град који је кроз вијекове градио свој идентитет на темељима заједништва.

Данас, Добој наставља тим путем, развијајући се у модеран и привредно значајан центар, чија улога превазилази локалне оквире и представља ослонац цијеле Републике Српске.

Нека вам овај дан буде подсјетник на све оно што Добој чини посебним, марљивост, солидарност, те да буде нови подстицај за даљи напредак и предан рад на добробит свих грађана.

Желим вам срећан Дан града, те пуно личног и заједничког успјеха и просперитета“, наводи се у честитки предсједника Карана.