Čestitka povodom Dana grada Doboja

27/06/2026

Predsjednik Republike Srpske Siniša Karan, povodom Dana grada Doboja, uputio je čestitku gradonačelniku Borisu Jeriniću i predsjedniku Skupštine grada Zoranu Blagojeviću.

„Poštovano rukovodstvo i dragi građani Doboja, upućujem vam najiskrenije čestitke povodom 28. juna – Dana grada Doboja.

Doboj se oduvijek izdvajao kao mjesto snage i upornosti, grad koji je kroz vijekove gradio svoj identitet na temeljima zajedništva.

Danas, Doboj nastavlja tim putem, razvijajući se u moderan i privredno značajan centar, čija uloga prevazilazi lokalne okvire i predstavlja oslonac cijele Republike Srpske.

Neka vam ovaj dan bude podsjetnik na sve ono što Doboj čini posebnim, marljivost, solidarnost, te da bude novi podsticaj za dalji napredak i predan rad na dobrobit svih građana.

Želim vam srećan Dan grada, te puno ličnog i zajedničkog uspjeha i prosperiteta“, navodi se u čestitki predsjednika Karana.